1) Najlepší štart do nového dňa

Čo môže byť lepšie, než začať váš pracovný deň šálkou voňavej kávičky? Premeňte tento ranný rituál na chvíľku relaxu a pokoja v bezpečnom náručí vášho domova. Zostaňte kľudne v pyžame, pohodlne sa usaďte na svojej predzáhradke a vychutnávajte si krásu tohto nerušeného okamihu. Len vy, čerstvý ranný vzduch, vychádzajúce lúče slnka a váš obľúbený kofeínový životabudič.

2) Autentická predpoveď počasia

Samozrejme, to, aké počasie nás v daný deň čaká, sa môžete dozvedieť aj jedným ťuknutím do vášho mobilného telefónu, prípadne si túto správu nechať zvestovať od televíznej rosničky. Tieto informácie sa však mnohokrát minú s realitou a vy opäť raz strácate cenné minúty pred otvorenými dvermi šatníka. Ako sa vraví – dôveruj, ale preveruj. Stačí vystúpiť v papučkách na súkromnú terasu vašej predzáhradky a na vlastnej koži (doslovne) zistiť, či je ten správny deň na vaše nové šaty alebo to ešte zvládnete v tenkom svetríku.

3) Kúsok záhradky u vás doma

Vždy ste túžili po vlastnej záhradke, na ktorej by ste si dopestovali tie najkrajšie kvety a zdravé, šťavnaté ovocie? Svojho pestovateľského sna sa vzdávať nemusíte. Vo vašej novej predzáhradke si pri troche šikovnosti môžete dopestovať sladké jahody, chutné paradajky, či rôzne druhy voňavých byliniek. Pomocou pestrofarebných kvetov ju môžete hravo premeniť na malý raj na zemi. Záleží len na vašom vkuse a, samozrejme, polohe (slnečnosti) vašej záhradky. Každá rastlinka si totiž vyžaduje iné svetelné a tepelné podmienky.

Dieťa v klobúku držiace čerstvé jahody v rukách

4) Romantická večera vo dvojici

Nestihli ste si zarezervovať miesto na terase vašej obľúbenej reštaurácie? Ak vlastníte byt s predzáhradkou, žiaden problém. Ba dokonca, vaše predstavy o delikátnej večeri, lahodnom vínku a romantikou v ovzduší, môžu nabrať úplne nový rozmer. Pripravte pre svoju polovičku nezabudnuteľné chvíle pri sviečkach a dobrom jedle v súkromí vašej predzáhradky. Útulnosť podčiarknite vkusnými dekoráciami v podobe lampášikov, kvetov, mäkkých vankúšov a hrejivých dečiek. Hrozí však riziko, že spoločných večerí pri západe slnka a hviezdnej oblohe sa nebudete vedieť vzdať!

5) Súkromné rande so slnkom

Predzáhradka je totiž ideálnym miestom na opaľovanie sa, navyše bez nechcených pohľadov cudzích okoloidúcich ľudí. V súkromí vášho domova sa tak môžete oddávať slnečným lúčom s maximálnou voľnosťou a pocitom bezpečia, kedykoľvek budete mať čas či chuť. Ak aj vy patríte k „slnkuchtivým“ ľuďom, zvážte pri výbere bytu vhodnú orientáciu na svetové strany.

6) Miesto pre vašich priateľov

Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí. Ak sa vám nechce opúšťať brány vášho domova a túžite po veselej spoločnosti, usporiadajte komornú párty v útulných priestoroch vašej predzáhradky. Štýlové posedenie pri poháriku vínka či osviežujúcom pivku v kruhu vašich priateľov sa stane príjemným spestrením všedného pracovného týždňa. Štýlové dekorácie dodajú priestoru jedinečnú atmosféru, vďaka ktorej sa k vám budú vaši hostia vždy radi vracať.

7. Štedrý priestor pre domácich miláčikov

Milujete svojho psíka, no jeho venčenie až tak veľmi nie? Byt s predzáhradkou vám tento problém hravo vyrieši! Už žiadne povinné prechádzky bez ohľadu na to, či je vonku 40 °C v tieni alebo snehu po kolená. Jednoducho si užívajte pocit komfortu a doprajte ho aj vášmu psíkovi. Stačí otvoriť terasové dvere a váš štvornohý člen domácnosti sa môže dosýtosti vyšantiť na zelenej tráve a čerstvom vzduchu. Byt s predzáhradkou vám poskytne dokonalý pocit slobody a súkromia, až sa vám nebude chcieť veriť, že nebývate v rodinnom dome.

Novinky
zo sociálnych sietí